PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

12procentai

Pagėgių krašto TIC

TARPTAUTINĖ PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ DIENA

Apsikaišiusi įvairiaspalviais gėlių žiedais, žaluma pasidabinusiais laukais, gamta nori mus apgauti, kad dar vasara. Juk šilta! Ir tik auksu sutviskę medžių lapai neleidžia abejoti - jau ruduo. Ruduo gamtoje, bet ne į pagyvenusių žmonių popietę susirinkusiųjų širdyse.

Kaip ir kasmet, minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, sukvietėme senjorus pasibūti, paklausyti vieni kitų, pasidalinti naujienomis, kartu padainuoti ir pasidžiaugti. Užmiršus visus rūpesčius, skirti šią dieną poilsiui ir bendravimui.

            Ir džiaugėmės, jog Jūsų sugužėjo didelis būrys. Senjorus sveikino Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir dovanojo visą pintinę rudeniškų vitaminų, gražių žodžių ir dovanų senjorams negailėjo ir Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė, Pagėgių savivaldybės tarybos narys Arūnas Bušniauskas. Sveikinimo žodžiai ir saldžios dovanos senjorams buvo perduotos ir nuo Pagėgių savivaldybės tarybos narės Ramutės Valančienės ir Remigijaus Špečkausko. Puikią dovaną senjorams paruošė Natkiškių kultūros namų mėgėjų kolektyvai: savo muziką ir dainas skyrė kaimo kapela ,,Vaivorykštė“, moterų vokalinis ansamblis ,,Gluosnė“ (vadovas Valdas Armonas), vaikų ir jaunimo dramos studija, pristatė ištrauką iš Justino Marcinkevičiaus ,,Grybų karas“ (vadovė Rasa Armonienė).

            Senjorai vaišinosi dovanotomis ir savo suneštomis vaišėmis, dainavo, lingavo, plojo ir džiaugėsi laiku, kurio niekas iš Jų jau neatims. Jiems buvo įteiktos rankų darbo atvirutės, kurias sukūrė „Moterų seklyčios“ narė Birutė Vanagienė, maišelius su spalvotais saldainiais, tokiais spalvotais, kaip ir jų gyvenimai paruošė ir įteikė seniūnė Vilyta Sirtautienė, o Lietuvos automobilių kelių direkcija visiems padovanojo po atšvaitą, kad saugiai galėtų vaikščioti tamsiu paros metu.

            Dėkoju visoms seniūnaitėms už bendradarbiavimą. Nuoširdų ačiū organizatorių ir partnerių vardu tariu visiems, kurie prisidėjo prie šventės darbais, dainomis, smagiomis akimirkomis ir parėmė šventę. Už foto nuotraukas dėkoju Ingai Kuzmarskienei.

            Labiausiai dėkoju senjorams suradusiems laiko sau ir atėjusiems į šventę.

,,Senatvė - tai dar viena galimybė atrasti save iš naujo, daryti tai, ko negalėjai anksčiau ir taip pasijusti laimingam“. Mieli Senjorai, būkit laimingi!

Renginių organizatorė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

June 2020
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan