PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DUETŲ KONCERTUI – „KAI SIELA DAINUOJA“ – PENKTOSIOS SUKAKTUVĖS

Penktadienį, balandžio 25 dieną, jaudulio užteko visiems – ir organizatoriams, ir atlikėjams. Ne juokai – 5 metus išlaikyti koncertą populiarumo  viršūnėje reikia įdėti ir pastangų, ir  fantazijos. Dalyvių būrys šiemet išties buvo gausus – net 16 duetų. Kiekvienas duetas savaip buvo žavingas, žiūrovai nuoširdžiai plojo visiems.

                      Organizatoriai – kultūros centro kolektyvas nuoširdžiai dėkoja visiems rėmėjams, prisidėjusiems prie koncerto įgyvendinimo. Tai  Pagėgių savivaldybės administracija , LR Seimo narys K. Komskis; Šilutės Butų ūkis; UAB „Meliovesta“; UAB „Lavirga“; UAB „Agrūnė“; A. Levickas, Ind. įm. „Gitonis“; Kavinė „Prie kelio“; V. Gečo įmonė; Pagėgių kredito unija; Švedijos organizacijos „Pagalba Lietuvai“ vad. Kerstin Lingvist ir T. Girčius; UAB „Sena Giria“; I. Jurkūnienės įmonė; Alaus restoranas „Peronas“; UAB „Pagėgių giraitė“; J ir R. Mažučiai; Vilkyškių bendruomenė; ūkininkai A. ir A. Lešinskai; R. Špečkauskas; R. Mančas.

Nuoširdų ačiū tariame visiems koncerto dalyviams: Viktorui  ir Nijolei; Valdui ir Vainorai; Kęstučiui  ir Laimutei; Kamilei ir Pauliui; Vilijai ir Aretui; Ernestui ir Gintarei; Kornelijui ir Livetai; Aurelijai ir Dženetai; Šansonui Lt; Astai ir Rolandui; Robertui ir Virginijai; Dainiui ir Rolandai; Vilytai ir Sigitui; Raimondui ir Remigijui; Irenai ir Onutei; Eligijui ir Gabijai .

Tikimės, kad šis Sielos Dainos koncertas ir toliau džiugins Pagėgių krašto gyventojus.

 

Kultūros centro informacija

 

Foto akimirka

Kalendorius

November 2019
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan