PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

12procentai

Pagėgių krašto TIC

Streikavo kultūros darbuotojai

Lietuvos Kultūros centrų asociacija pakvietė Lietuvos kultūrininkus – muziejininkus, bibliotekininkus bei kultūros darbuotojus į įspėjamąjį streiką prie Lietuvos Respublikos vyriausybės rūmų.

 

            Nuo 2004 m. kultūros darbuotojai maitinami pažadais, visi kultūringai laukė, bet panašu, kad valdžia mus visai ...pamiršo, o dabar, artėjant Dainų šventei, pamatė, kad mažai užregistruota kolektyvų, ir gali iškilti grėsmė į JUNESKO nematerialųjį paveldą įtrauktai Dainų ir šokių šventei.

            Iki įspėjamojo piketo buvo atlikta 14 žingsnių- siūlymų, kaip pagerinti esamą situaciją, siekiant didinti atlyginimus.

            Į įspėjamąjį piketą susirinko nemažai kultūrininkų iš visos Lietuvos – pagėgiškiai sveikinosi su vilkaviškiečiais, mažeikiškiais, šilutiškiais, jurbarkiečiais, šakiškiais, zarasiškiais.

            Cituojame išsakytas mintis iš pikete dalyvavusių kultūrininkų:

„... kultūros darbuotojai dirba ir vasario 16-ąją, liepos -6-ąją, savaitgalius ir visas vasaros šventes dirbame, kai niekada už jas nemokama, tai kokių dar eiti nemokamų?“ ( V. Bartušis, Tauragės k.c. direktorius).

            „... negalvokite, kad mes nieko negalime, uždarysime bibliotekas, tai jus studentai nuneš...“ (bibliotekininkų profsąjungos atstovė)

„... gal mums jau parduodant bilietus į koncertus reikia klausti žmonių, kokiai partijai priklausai“, mes, kultūrininkai, esame apolitiški, dirbame visiems, sakė Pagėgių k.c. direktorė S. Jašinskienė.

            LR Seimo narys J. Razma atsiprašė kultūros darbuotojų, kad konservatorių valdymo metais nebuvo padidinti atlyginimai. Susirinkusieji reagavo – švilpė – kur dabar dėti šį atsiprašymą – juk nei ant duonos užtepsi, nei mokesčių sumokėsi....

            Kartu su pagėgiškiais vyko į Vilnių M. Jankaus muziejaus direktorė L. Burzdžiuvienė.

Sekantis kultūrininkų žingsnis – Tylusis koncertas spalio 1 d. 18 val. Pagėgių kultūros centre. Dainuos saviveiklininkai užrištomis burnomis, šoks surištomis kojomis....

Ateikite, mūsų žiūrovai ir gerbėjai – mes dirbame JUMS.

 

Danutė Bardauskienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto akimirka

Kalendorius

June 2020
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan