PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

12procentai

Pagėgių krašto TIC

„ GERIAUSIA MELŽĖJA – 2013“

 

Jau 6 metai, kai Pagėgių savivaldybės žemės ūkio skyrius kartu su Pieno melžimo centru organizuoja melžėjų varžytuves.

Smagu, kad kultūros centras gražiai įsilieja į netradicinius Pagėgių savivaldybės renginius, žemės ūkio specialistai įsiklauso į kultūros darbuotojų patarimus. Kaip juokauja kultūros centro direktorė S. Jašinskienė, matyt, neveltui D. Bardauskienė gavo dovanų iš ilgametės melžėjos, savo mamos – karvelę, ilgąją paltelę...Galės savo patirtį perduoti ir profesionalioms melžėjoms...

 

Pagal nusistovėjusią tvarką pirmos vietos laimėtojai organizuoja kitąmet varžytuves savo ūkyje. Patirtis duoda gražius rezultatus ir praėjusiais metais respublikiniame melžėjų konkurse dvi mūsų krašto atstovės Lina Vaičikauskienė ir Dara Rubežienė – užėmė pirmą ir antrą vietas.

 

Šiemet varžytuvės vyko darbščiųjų R. ir D. Kelnerių ūkyje. Dalyvavo 9 melžėjos, iš jų vienas vyras - R. Čiužas, kurio pamelžtas pienas buvo švariausias. Po teorinių žinių testų vyko praktiniai darbai. Dalyvės melžė po 2 karvutes. Buvo vertinamas pieno švarumas, somatų ir bakterijų kiekis.

 

Komisijos pirmininkas, docentas Saulius Tušas, paskelbdamas rezultatus, paminėjo buvusius trūkumus, pasidžiaugė išaugusiu dalyvių profesionalumu ir kruopštumu.

 

Pirmą vietą užėmė Lina Snegiriovienė.

                           Antrą vietą laimėjo Dara Rubežienė.

Trečia vieta atiteko Lina Vaičikauskienė.

Viso varžytuvių nugalėtojos ir dalyvės buvo apdovanotos rėmėjų įsteigtais medaliais ir dovanomis, kurios netilpo glėbiuose...

Organizatoriai dėkoja savo ilgamečiams pagalbininkams – Kultūros centrui, rėmėjams- Pagėgių savivaldybės administracijai, Kredito unijai, ŽŪK „Lumpėnų Rambynas“., Ž.ū. Rūmams, Pumpėnų sen.

 

Iki susitikimo kitąmet Piktupėnų ž. ū. bendrovėje.

 

 

 

                                                                            Kultūros centro informacija

 

   

 

 

 

 

Foto akimirka

Kalendorius

June 2020
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan