PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

 SIGITASKultūros centro direktorius

SIGITAS KANCEVYČIUS

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

 Direktoriaus darbotvarkė

FACEBOOK

facebook

1,2 % pajamų mokesčio

pajamumokestis2021

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA

bardauskienedanuteprofKultūros centro direktoriaus pavaduotoja

Danutė Bardauskienė - Baužienė

Direktoriaus pavaduotojos darbotvarkė

Pagėgių krašto TIC

      ticbaneris

ŠIRDĮ PASIVAIKŠČIOTI IŠLEISIU

sirdipasivaiksciotiisleisiu Lapkričio 19 d., už lango siaučiant rudeniškam ir žvarbiam vėjui, pagėgiškiai buvo kviečiami jaukiai praleisti penktadienio vakarą klausant poezijos ir muzikos.

Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorius Sigitas Kancevyčius, garso operatorius ir mėgėjų meno kolektyvo vadovas Justinas Bartkus bei šviesos operatorius ir mėgėjų meno kolektyvo vadovas Paulius Skurdelis poezijos ir muzikos kalba tą vakarą „prakalbino“ kiekvieną. Debiutas buvo sėkmingas, ir tikime, kad šis pasirodymas praplės savo geografiją bei greitu metu aplankys kaimyninius kultūros namus! Motyvuojančių bei gerų žodžių negailėjo Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Danutė Bardauskienė – Baužienė. Ievos Narkutės dainos žodžiais „Siaubas, kaip gražu!” apibūdinęs vakarą Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys linkėjo kūrybinės sėkmės.

 

Sigitas Kancevyčius vakarą užbaigė Justino Marcinkevičiaus eilėraščio žodžiais: „Šiandien širdį pasivaikščioti išleisiu. Aš tai neisiu, aš tai niekur neisiu – vakaras toksai, kad nėr kur dėtis...". Vakaras buvo puikus, dėkojame visiems buvusiems kartu!

 

 

Nuotraukų galerija -->>

Foto akimirka

Kalendorius

January 2022
MTWTFSS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31