PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

,,Jeigu pasaulis priklausytų man...“

jeigupasaulispriklausytuman Su atbudusia ir gėlėmis besipuošiančia gamta į kiekvienus namus ateina padėkos šventė – Motinos diena. Dažnai mes nerandam žodžių ir nemokam pasakyti Mamai, kaip ją labai mylim. O kartais reikia tik tiek nedaug...Nuvilnijo gražiausi žodžiai, skambiausios dainos, skirtos Mamoms, Močiutėms Natkiškių kultūros namuose. Žemai lenkiamės visiems, kurie dainavo scenoje nuoširdžiai, iš širdies ir su meile.

              Jūs visi nuostabūs ir nepakartojami. Ačiū, Valdai tau, už atliktą puikų ir gražų darbą. Ačiū už sveikinimo žodžius dovanotus mamoms, močiutėms, dalyviams Pagėgių savivaldybės tarybos nariams Arūnui Bušniauskui, Ramutei Valančienei, Pagėgių savivaldybės  kultūros centro direktoriaus pavaduotojai Danutei Bardauskienei- Baužienei, Natkiškių seniūnei Vilytai Sirtautienei ir bendruomenės pirmininkei Nidai Bušniauskienei.

Už nęįkainuojamą rankų darbo dovaną dėkojame stoniškietei mokytojai Vidai Gečienei. Darbas puošia Natkiškių kultūros namų salę. Už karpinių parodą ,,Karpinių asorti Mamai...“ dėkojame Natkiškių kultūros namų vaikų ir jaunimo dramos būrelio narėms ir ,,Moterų seklyčiai“ (vadovė Rasa Armonienė).

Padėka šventės rėmėjams ir pagalbininkams: Natkiškių seniūnijai ir seniūnei Vilytai Sirtautienei, Pagėgių kredito unijai, I. Jurkūnienės individualiai įmonei, Jadvygai Jurgilienei, bendruomenės pirmininkei Nidai Bušniauskienei. Ačiū žiūrovams už aplodismentus, dainavimą ir buvimą kartu.

              Dėkoju už pagalbą Emilijai, Vanesai, Ievai, Gabrielei ir fotografams.

Didžiausia padėka Jums Mamos, nes tik Jūs esate brangiausias žmogus mūsų gyvenime. Tegul mūsų visų ištarti žodžiai, skambėjusios dainos stiprina Jus už Jūsų meilę.

 

Renginių organizatorė        Rasa Armonienė

 

Nuotraukų galerija -->

Foto akimirka

Kalendorius

May 2022
MTWTFSS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031