PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

„KAS KAIP MOKA, TAS TAIP ŠOKA"

kaskaipmoka Šokį sunku paaiškinti žodžiais – jį reikia šokti... Mes išreiškiame save šokiu. Viskas, ką jaučiame, gali atsispindėti skirtinguose judesiuose: mes šokame kai esame laimingi, arba šokame tam, kad taptume laimingi. Tūkstančiai šokio žingsnelių sušokta šiandien, balandžio 30 d., respublikiniame įvairių žanrų šokių festivalyje „Kas kaip moka, tas taip šoka“!

 

Šokių festivalio idėjos autorė ir sumanytoja, Pagėgių savivaldybės kultūros centro choreografijos specialistė Gražina Paliokienė, teigia, kad šokis jai yra visas gyvenimas, o festivalio idėja gimė iš to, kad anksčiau gyvavo suaugusiųjų tautinių šokių festivalis „Pynimėlis“, tačiau norėjosi įvairaus amžiaus bei stiliaus šokių festivalio.

 

Šį saulėtą šeštadienio rytą į Pagėgių savivaldybės kultūros centrą sugužėjo judesio ir muzikos grožio sušildyti, mylintys šokį, šokantys ne tik judesio kalba, bet ir širdimi šokių kolektyvai iš visos Lietuvos – Šilalės, Šilutės, Klaipėdos, Telšių, Tauragės, Marijampolės rajonų bei Pagėgių savivaldybės. Iš viso festivalyje dalyvavo net 15 kolektyvų.

 

Festivalį vedė Danutė Bardauskienė – Baužienė ir Agnetė Bergner. Šiandien, šis įvairių šokio žanrų festivalis „Kas kaip moka, tas taip šoka“, skirtas grožiui...Šokio grožiui – pačiam didingiausiam ir gražiausiam iš visų menų, nes šokis nėra tik gyvenimo atspindys.
Šventės dalyvius, svečius bei žiūrovus pasveikino Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir festivalio dalyviams įteikė įspūdingo grožio bei dydžio tortus. Meras taip pat pasveikino Pagėgių savivaldybės kultūros centro vyresnio amžiaus žmonių liaudiškų šokių kolektyvą „Marguva“ bei jo vadovę Gražiną Paliokienę su nuostabiu – 40 metų – jubiliejumi.
Kolektyvų vadovai apdovanoti rėmėjų dovanomis ir padėkomis, kurias įteikė Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorius Sigitas Kancevyčius.
Dar kartą sveikiname „Marguvos“ kolektyvą su gražiu jubiliejumi. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie buvo, šoko, plojo, daug šypsojosi ir palaikė vieni kitus! Iki kitų susitikimų!
Didelį AČIŪ tariame festivalio rėmėjams: Pagėgių savivaldybės administracijai, asociacijai „Pagėgių bendruomenė“, tarybos nariams Ričardui Mažučiui ir Aušrai Zongailienei, šokių kolektyvui „Marguva", kirpyklai „Pas Jeleną“, „Gėlės Pagėgiuose“, „Stoniškių Žara“, „Mociškių palivarko ūkis“, Česlovui Ramoškai, „Šmutkės po paštu“, Petrui ir Janinai Jankevičiams, UAB „Fermeriai“, UAB „Grizlis“, Raimondai Tutlienei, „Quality Beef“, Angelei Jonikienei, partneriams: Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai, Pagėgių savivaldybės Metrikacijos skyriui.
 
 

 

Foto akimirka

Kalendorius

May 2022
MTWTFSS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031