PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

 SIGITASKultūros centro direktorius

SIGITAS KANCEVYČIUS

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

 Direktoriaus darbotvarkė

FACEBOOK

facebook

1,2 % pajamų mokesčio

pajamumokestis2021

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA

bardauskienedanuteprofKultūros centro direktoriaus pavaduotoja

Danutė Bardauskienė - Baužienė

Direktoriaus pavaduotojos darbotvarkė

Pagėgių krašto TIC

      ticbaneris

EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ NATKIŠKIUOSE

eglesiziebimasntk Viena po kitos šiuo metu įsižiebia Kalėdinės eglutės miestuose, miesteliuose ir kaimuose. Gruodžio 3 d.  Natkiškiai taip pat nušvito Kalėdinių lempučių šviesa. 18. 00 val. pilnut pilnutėlė kultūros namų salė laukė kalėdinės pasakos ,,Snieguolė ir septyni nykštukai“, kurią parengė Natkiškių kultūros namų vaikų ir jaunimo dramos būrelis ir humoro grupės ,,Viedaras“ narės (vadovė Rasa Armonienė).

Artistai jaudinosi, bet pasaka buvo nuostabi. Žiūrovai palaikė artistus, kartu su jais juokėsi, džiaugėsi ir plojo. Laimingai pasibaigus pasakai, karalius visus pakvietė į puotą: dainavo solistės Meda ir Gabrielė (vadovas Valdas Armonas). Puotoje Natkiškių karalystės gyventojus sveikino Pagėgių savivaldybės Tarybos narė Ramutė Valančienė, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė ir bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė.

O kaip gi puota be Kalėdų Senelio, kuris ne tik džiaugėsi suradęs savo septynis nykštukus, pasveikino karalystės gyventojus, bet ir dovanų atvežė. Vaikams žaislų, o visiems kartu šventinį fejerverką, kurį perdavė Pagėgių savivaldybės administracija.Nuoširdų ačiū tariu artistams, solistams, svečiams, Kalėdų seneliui, žiūrovams, garso ir šviesos operatoriui Valdui Armonui, fotografei Pijai Truncytei, Pagėgių savivaldybės administracijai. Dėkoju visiems, kurie prisidėjo darbais prie šventės kūrimo, aplinkos puošimo.

 

Ačiū rėmėjams, kurių dėka lauko eglė pasipildė žaisliukais arba buvo įsigyta dalis dekoracijų pasakos įgyvendinimui.Visiems gerų, gražių, sočių, sveikų šv. Kalėdų, laimingų Naujųjų metų. Tegul šventinis laukimas būna pilnas gerumo, supratingumo, pagarbos ir darnumo mūsų Natkiškių karalystėje. Tegul šviesa įveikia visas tamsos negandas.

 

Renginių organizatorė         Rasa Armonienė

 

Nuotraukų galerija -->>

Foto akimirka

Kalendorius

January 2022
MTWTFSS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31