PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

 SIGITASKultūros centro direktorius

SIGITAS KANCEVYČIUS

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

 Direktoriaus darbotvarkė

FACEBOOK

facebook

1,2 % pajamų mokesčio

pajamumokestis2021

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA

bardauskienedanuteprofKultūros centro direktoriaus pavaduotoja

Danutė Bardauskienė - Baužienė

Direktoriaus pavaduotojos darbotvarkė

Pagėgių krašto TIC

      ticbaneris

,,VAIVORYKŠTĖ“ JUBILIEJINĖJE ŠVENTĖJE

vaivoryksteryskenai2021 Šeštadienį (lapkričio mėn. 20 d.) Telšių rajono Ryškėnų kultūros centro kaimo kapela ,,Čia ir dabar“ pažymėjo savo jubiliejinę 10 metų šventę. Į šventę buvo pakviesta daug garbingų svečių  ir keturios kapelos. Tai kapelos, su kuriomis šis kolektyvas jau draugauja ir bendrauja daug metų. Dalyvauti jubiliejuje garbė atiteko ir Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapelai ,,Vaivorykštė“ (vadovas Valdas Armonas).

Kapelos kolektyvas žiūrovams padovanojo pačius pačiausius savo keturis kūrinius.     Dėkojame žiūrovams už  palaikymą, garsius aplodismentus ir padėkos šūksnius.

Kapelos ,,Čia ir dabar“ vadovams Sandrai ir Sigitui Petruliams  bei visam kolektyvui buvo įteiktas ,,krištolinis“ obuolys, kaip amžino gyvenimo, grožio, draugystės  ir sveikatos simbolis.  Kapelos vadovas Valdas Armonas įteikė puokštę, o Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė gražius žodžius ir saldžią dovaną. Kukli dovanėlė įteikta ir Ryškėnų kultūros centro direktorei Romai Virkentienei už bendradarbiavimą, kultūrinius mainus ir  draugystę.

Dėkojame už dovanas, nuostabų vakarą, už puikiai praleistą  laiką,  už dėmesingumą.  Linkime  kolektyvui gyvuoti šimtą metų. Išvažiuodami vieni kitiems  nepasakėme sudie, o pasakėme iki pasimatymo.

 

Renginių organizatorė     Rasa Armonienė

Nuotraukų galerija -->>

Foto akimirka

Kalendorius

December 2021
MTWTFSS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031