PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

 SIGITASKultūros centro direktorius

SIGITAS KANCEVYČIUS

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

 Direktoriaus darbotvarkė

FACEBOOK

facebook

1,2 % pajamų mokesčio

pajamumokestis2021

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA

bardauskienedanuteprofKultūros centro direktoriaus pavaduotoja

Danutė Bardauskienė - Baužienė

Direktoriaus pavaduotojos darbotvarkė

Pagėgių krašto TIC

      ticbaneris

KOL DAR MUS JUNGIA MUZIKA

koldarmusjungiamuzika2021 Natkiškių kultūros namai penktadienio vakarą skambėjo nuo muzikos, gražių dainų, žodžių, linksmo juoko ir trankaus šokio. Meno mėgėjų naujo kūrybinio sezono atidarymą pradėjo vaikų ir jaunimo dramos būrelis, pristatęs literatūrinę kompoziciją ,,Rudens ir žmogaus sąsaja“. Buvo uždegtos šventinės žvakės ir pradėtas koncertas.

Skambėjo solisčių Medos ir Gabrielės, kvarteto, moterų vokalinio ansamblio ,,Gluosnė“ atliekamos dainos. Pristačiusi savo programą kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ privertė sėdinčiuosius ne tik ploti, linguoti, bet ir kojas jau kilnoti. Humoro grupės merginos į laidą ,,Gyvenimo lūkesčiai“  pasidalinti mintimis kvietė svečius Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoją Edgarą Kuturį, Pagėgių savivaldybės tarybos narę Ramutę Valančienę, Pagėgių kultūros centro direktoriaus pavaduotoją Danutę Bardauskienę- Baužienę, Natkiškių seniūnę Vilytą Sirtautienę ir Natkiškių kaimo bendruomenės pirmininkę Nidą Bušniauskienę.   Savo autorines dainas dovanojo stoniškietis Kęstutis Bytautas.

Kultūros namų vadovai Rasa ir Valdas Armonai dėkojo saviveiklininkams už jų pasiaukojimą, atiduotą laiką repeticijoms, išvykoms, koncertams ir šventėms. Dėkojo jiems už tai, kad garsina Natkiškių kaimą ir Pagėgių savivaldybę. Pasidžiaugta ir ,,Moterų seklyčios“ nuolatine pagalba visur ir visada. Nuoširdus ačiū tartas saviveiklininkų antrosioms pusėms už palaikymą, už buvimą kartu, ir tiems, kurie ateina ir palaiko kultūrą.

Kuklios dovanėlės meno mėgėjams iš Pagėgių kultūros centro, gėlės iš seniūnės Vilytos rankų ir ,,krištoliniai“ obuoliukai iš šventės rėmėjų. Už kultūros palaikymą obuoliukai įteikti taip pat Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojui Edgarui Kuturiui ir kultūros centro direktoriaus pavaduotojai Danutei Bardauskienei-Baužienei. Studijos svečiai visiems meno mėgėjams ir susirinkusiems į šventę dovanojo vaisius, kad būtume sveiki, saldumynų kelionėms, pyragų gerai nuotaikai. Oficialios dalies pabaigoje sveikinimo žodis ir šventinis tortas perduotas nuo Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus.

Dėkojame Kristinai už nuostabias nuotraukas ir vaizdo įrašus, nuoširdus ačiū padėjusiems pasiruošti renginiui.

Dėkojame visiems, kurių dėka sukūrėme nuostabų ir nepakartojamą vakarą.

 

Renginių organizatorė                                       Rasa Armonienė

Nuotraukų galerija -->

Foto akimirka

Kalendorius

December 2021
MTWTFSS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031