PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

 SIGITASKultūros centro direktorius

SIGITAS KANCEVYČIUS

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

 Direktoriaus darbotvarkė

FACEBOOK

facebook

1,2 % pajamų mokesčio

pajamumokestis2021

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA

bardauskienedanuteprofKultūros centro direktoriaus pavaduotoja

Danutė Bardauskienė - Baužienė

Direktoriaus pavaduotojos darbotvarkė

Pagėgių krašto TIC

      ticbaneris

,,VASAROS PALYDOS“

vaivorykstevasarospalydos Jau rudenėja... Vis dažniau dangumi plaukia tamsūs, pilki debesys, iš kurių į žemę leidžiasi maži krištoliniai lietaus lašiukai. O dar taip norėtųsi pasidžiaugti vasara...Šeštadienį, Klausučiuose Jurbarko rajone, vyko šventė ,,Vasaros palydos“.

Koncertavo Veliuonos kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai, ansamblis ,,Nerija“, roko muzikos grupė ,,Rebelheart“ ir Pagėgių kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ (vadovas Valdas Armonas). Kapela pristatė savo šventinę programą, sudainavo 11 dainų ir atliko vieną instrumentinį kūrinį. Smagu, kada žiūrovai žino dainas, jas dainuoja kartu, ploja ir linguoja. O smagiausia kolektyvui, kada koncerto pabaigoje žiūrovai ne tik gausiai ir ilgai ploja, bet palydi šūksniais ,,šaunuoliai“, ,,puiku“ ir įvertina įdėtą darbą ir pastangas.

Klausučių kultūros centro direktorius Vytautas Ramanauskas įteikė padėkos raštą ir didžiulį krepšį lauktuvių. Palikome Klausučius, pažadėdami, jog atvyksime dar kartą. Ačiū organizatoriams už pakvietimą.

 

Renginių organizatorė                      Rasa Armonienė

 

Nuotraukų galerija -->>

Foto akimirka

Kalendorius

October 2021
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031