PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

ŠVENTINIAI KALĖDINIAI PASIRODYMAI

Gruodžio 16-21 d. buvo produktyvi pasirodymais Natkiškių kultūros namų vaikų ir jaunimo dramos būreliui ir solistams (vadovai Rasa ir Valdas Armonai). Pastatytas spektaklis ,,Pelenė" su muzikiniais intarpais tą savaitę buvo parodytas net 7 kartus. Jį stebėjo Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio mokyklos - darželio ,,Boružiukų", ,,Bitučių", ,,Pelėdžiukų", ,,Nykštukų" grupės , 1- 4 klasių vaikai, auklėtojos, mokytojos ir jų tėveliai.

            Vaikučiai ne tik stebėjo pasaką, plojo, šoko, bet ir patys kartu su Nykštuku ir Kalėdų Seneliu linksmai leido laiką dainuodami ir žaisdami. Patys drąsiausi, žinoma, buvo patys mažiausieji – ,,Žvaigždutės" grupės vaikučiai, kurie ne tik išdrįso laiką smagiai leisti su Kalėdų Seneliu, bet ir nepabijojo jo apkabinti. Už tai Kalėdų Senelis visus gausiai apdovanojo dovanomis.

            Gruodžio 21 d. Nykštukas, Kalėdų Senelis, artistai ir solistai smagiai dūko jau su Kriokiškių kaimo bendruomenės vaikučiais, jų tėveliais ir atvykusiais svečiais. Ačiū Kriokiškių kaimo bendruomenės tėveliams už sočius pietus!

            Ačiū vaikučiams už gerą nuotaiką, ačiū tėveliams ir visiems visiems, kurie pasitikėjo mūsų komanda ir tikimės liko patenkinti.

            Dėkoju mūsų kultūros namų jauniesiems artistams, solistams ir jų tėveliams už kantrybę. Nuoširdus ačiū Kalėdų Seneliui, kuris nepatingėjo ir prisijungė prie mūsų komandos net iš Laplandijos.

            Visiems sotaus Kūčių stalo, gražių Kalėdų ir prasmingų Naujųjų metų.

 

Renginių organizatorė Rasa Armonienė

 

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

January 2020
MTWTFSS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan