PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

,,GLUOSNĖS“ KONCERTINĖ IŠVYKA

Birželio 15 d. Kuršėnuose, Šiaulių rajone vyko respublikinis vokalinės muzikos festivalis-konkursas ,,Vasaros šokis“, skirtas kompozitoriaus Benjamino Gorbulskio kūrybai. Konkurse dalyvavo dvi kategorijos: vokalinių ansamblių ir chorų. Vokalinių ansamblių kategorijoje dalyvavo 8 kolektyvai iš Panevėžio rajono, Kelmės, Šiaulių, Radviliškio, Šilutės ir Pagėgių savivaldybės.

           Ją atstovavo Natkiškių kultūros namų moterų vokalinis ansamblis ,,Gluosnė“ (vadovas Valdas Armonas) ir 3 chorai iš Kaišiadorių ir Šiaulių kultūros centro. Kolektyvai atliko po 2 ar 3 kūrinius, iš kurių vienas turėjo būti privalomas ir skirtas kompozitoriui Benjaminui Gorbulskiui. Kolektyvus vertino kompetentinga komisija: komisijos pirmininkas – Sigitas Vaičiulionis – Lietuvos respublikos nusipelnęs artistas, docentas, valstybinio kamerinio choro ,,Polifonija“ įkūrėjas ir ilgametis meno vadovas, Šiaulių kultūros centro pučiamųjų orkestro meno vadovas. Komisijos nariai: Rita Daukantaitė – Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos mokytoja, gimnazijos mišraus choro vadovė, Šiaulių kultūros centro mišraus kamerinio choro ,,Bičiuliai“ vadovė ir Romualdas Juzukonis – atlikėjas, renginių vedėjas, Šiaulių šv. Petro Povilo katedros vargonininkas.

            Visiems kolektyvams už dalyvavimą buvo įteiktos padėkos ir knygos apie Šiaulių kraštą. Komisija pasitarusi įvertino ir apdovanojo kolektyvus I, II ir III laipsnio diplomais. Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų moterų vokalinis ansamblis ,,Gluosnė“ (vadovas Valdas Armonas) buvo apdovanotas II laipsnio diplomu. Dėkojame vadovui už kantrybę ir įdėtą darbą.

Renginys buvo šiltas ir nuoširdus, nepamiršome pasivaišinti ir garsiuoju Kuršėnų vyniotiniu bei kava.

 

Renginių organizatorė   Rasa Armonienė

 

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

November 2019
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan