PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

Koncertas ,,Angelas Žemėje“

Mama – vienas svarbiausių asmenų žmogaus gyvenime, su kuriuo pirmiausia susitinkame tik gimę. Kiekvienam sava mama brangiausia ir gražiausia. Gerbti ir mylėti jas privalome visą laiką, bet minint Mamų dieną, atiduodame visą savo dėmesį tik joms, kaip jos atidavė save augindamos vaikus ir besirūpindamos šeimos gerove. 

 

Mamos diena Lietuvoje švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai graži pavasario šventė, kai pagerbiamas moteriškas motinystės pradas ir stengiamasi parodyti kuo daugiau dėmesio ir rūpesčio mamoms, kaip toms, kurios rūpinasi, dirba, puoselėja šeimos židinį.

Gegužės 3 d. Natkiškių kultūros namų vaikų ir jaunimo dramos būrelio narės (vadovė Rasa Armonienė) savo gražiausius žodžius, nuostabiausias eiles paskyrė visoms mamoms. Meno vadovo Valdo Armono paruošti kolektyvai: kaimo kapela ,,Vaivorykštė“, moterų vokalinis ansamblis ,,Gluosnė“, kvartetas, Vilytos ir Valdo, Astos ir Laimutės, Rasos ir Svajūno duetai, solistai Rokas, Meda ir Gabrielė, dovanojo pačią gražiausią muziką ir nuostabiausius kūrinius mamoms, močiutėms ir būsimoms mamytėms. Moterų šokių kolektyvas ,,Kvietkos“ (vadovė Gražina Martinkienė) iš Barstyčių skyriaus Skuodo rajono kultūros centro, savo šokiais stebino ir mažus ir didelius. Ačiū visiems saviveikliniams kolektyvams už Jūsų aukojamą brangų laiką ir sukurtą nuostabų koncertą.

    Prasmingus sveikinimo žodžius tarė Pagėgių kultūros centro direktorės pavaduotoja Danutė Bardauskienė, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė ir Pagėgių savivaldybės Tarybos narys Arūnas Bušniauskas.

Pabaigos daina, gėlės žiedas ir mūsų visų širdies dalelė su plazdančiais spalvotais drugeliais neleis niekada Jums, brangios mamos, užmiršti mūsų, o mums Jūsų. Ačiū už Jūsų nuoširdų palaikymą, aplodismentus ir padėkos šūksnius.

Nuoširdus padėkos žodis ir koncerto rėmėjams bei pagalbininkams.

Renginių organizatorė Rasa Armonienė

 

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

November 2019
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan