PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

,,KAIP GERAI, KALĖDŲ SENELI, KAD PAS MUS TU ATĖJAI“

Kalėdos - labiausiai laukiama metų šventė, o ypač vaikučių. Gruodžio mėn. 20 d. 15.00 val. į Natkiškių kultūros namus rinkosi patys mažiausieji Natkiškių seniūnijos gyventojai su savo tėveliais, močiutėmis, broliukais ar sesutėmis, į susitikimą su Kalėdų Seneliu. Juos visus pasveikino Natkiškių seniūnijos seniūnė Vilyta Sirtautienė. Natkiškių kultūros namų vaikų ir jaunimo dramos būrelis (vadovė Rasa Armonienė) parodė pamokančią muzikinę pjesę ,,Vilkas ir septyni ožiukai“.

Atvykęs Kalėdų Senelis šoko, žaidė su vaikučiais ir jų tėveliais, klausėsi vaikučių deklamuojamų eilėraščių ir dainelių, tėvelių palinkėjimų ir sveikinimų. Kalėdų Senelis džiaugėsi tokiais aktyviais vaikučiais ir tėveliais, ir visus apdovanojo saldainių maišeliukais ir minkštais žaislais.

            Prisiminimui padaryta foto nuotrauka Kalėdų Seneliui. Ačiū visiems, sukūrusiems ir susikūrusiems nuostabią šventę. Ačiū šventės rėmėjams: Pagėgių savivaldybės administracijai, Švedų humanitarinei organizacijai ,,Pagalba Lietuvai“, už saldžias dovanas dramos būreliui dėkojame seniūnei Vilytai Sirtautienei ir bendruomenės pirmininkei Nidai Bušniauskienei. Ačiū Kalėdų Seneliui, kuris visada aplanko mūsų vaikus.

            Gražių visiems švenčių.

Renginių organizatorė   Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

           

Foto akimirka

Kalendorius

July 2019
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan