PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ „KALĖDINIŲ ŠIRDŽIŲ ŠILUMA

Gruodžio 8 d. Natkiškių kultūros namuose vyko teatralizuotas koncertas ,,Kalėdinė širdžių šiluma“, kurio metu buvo įžiebta ir Kalėdinė eglė. Visos programos metu Ledo rūmuose vyko kova tarp Juodosios ir Baltosios burtininkės, Pūgos, Besmegenių ir vaikų linksmai leidžiančių laiką Žemėje. (Natkiškių kultūros namų vaikų ir jaunimo dramos būrelis, vadovė Rasa Armonienė).

           Teatralizuotą programą savo dainomis papuošė Natkiškių kultūros namų solistai: Gabrielė, Rokas, Meda, Astos ir Laimutės duetas, kvartetas ir vokalinis moterų ansamblis ,,Gluosnė“ (vadovas Valdas Armonas). Savo dainą ir giesmę susirinkusiems į šventę skyrė Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos duetas Rugilė ir Gabrielė (vadovė Dalia Urbonienė) ir mergaičių ansamblis (vadovė Dalia Kriščiūnienė). Šventę savo šokiais papuošė klubo ,,Spindulys“ šokėjai: Adelija ir Titas.

            Labiausiai šventėje laukiamas Kalėdų Senelis, atkeliavęs su visu šūsniu dovanų. Saldžios dovanos buvo įteiktos visiems dainavusiems, šokusiems ir vaidinusiems. Senelis nepamiršo apdovanoti ir tų, kurie parašė jam šiemet daug laiškų. Nenuskriaudė ir tų, kurie pamiršo, bet pažadėjo kitą metą parašyti Kalėdų Seneliui laišką.

            Pilnut pilnutėlę kultūros namų salę žiūrovų, sveikino Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Pagėgių savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Einikis, Pagėgių savivaldybės tarybos narys Edgaras Kuturys, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė ir bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė.

            Įžiebus eglutę, dangų nušvietė nuostabus šventinis fejerverkas, kurį dovanojo Pagėgių savivaldybės administracija. Dėkojame šventės rėmėjams Pagėgių kredito unijai, Pagėgių kultūros centrui, Švedų humanitarinei organizacijai Pagalba Lietuvai.

            Ačiū visiems, kurie prisidėjo, kad šventė būtų nuostabi, ačiū žiūrovams už šiltą palaikymą, ačiū fotografei Agnei Saročkaitei.

            Dėkojame visiems, kurie prisijungė prie akcijos ir mūsų kaimelį vėl pavertė nuostabiu Kalėdiniu miesteliu.

            Gerų švenčių ir ateinančių Naujųjų Metų visiems!

Renginių organizatorė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

July 2019
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan