PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

„Reikia žengti su laikmečiu koja kojon“

 „Reikia žengti su laikmečiu koja kojon“, tarė Pagėgių savivaldybės kultūros centro darbuotojai ir, nepaisant milžiniško pasiruošimo Pagėgių krašto šventei, surado laiko nuvykti į Vilniuje, Kultūros ministerijoje vykusį seminarą „ Kaip pildyti kultūros paso paraiška“.

Kultūros pasas – kas tai ? Pasak Lietuvos kultūros ministerijos kultūrinės edukacijos politikos skyriaus vyriausios specialistės, projekto „ Kultūros pasas“ koordinatorės Jolitos Bečienės, kultūros pasas tai priemonė visų Lietuvos mokinių kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems tam tikras kultūros ir meno paslaugas.

                            Pagėgių savivaldybės kultūros centro darbuotojai kultūrines paslaugas tikrai teikia šiuo metu ir dar daug minčių, idėjų turi ateičiai, kad tik komanda skaitlingesnė būtų. Nes šiuo metu kiekvienas kultūros centro darbuotojas yra „ du viename“.

Kokybiškas kultūros paslaugas Pagėgiuose Lietuvos moksleiviams gali teikti ne tik kultūros centras, bet ir kolegos iš kitų kultūros bei turizmo įstaigų. Svarbu turėti gerą idėją, užtikrinti gerą ir kokybišką kultūrinių pramogų pasiūlą, ją pristatyti šiam galingam Kultūros ministerijos ir Švietimo ir mokslo ministerijos projektui ir stoti į didžiulę konkurenciją su kolegomis iš kultūros, turizmo sektoriaus. Ką iš to laimime? Nors ir nedidelį, tačiau finansavimą, ir pasitikrinti ar tikrai kokybiškas paslaugas teikiame ateinančiai kartai. Nes pasiūlyta kultūrinė veikla, ar tai būtų renginys, edukacinis užsiėmimas, pateks į sistemą ir visos Lietuvos pedagogai bei moksleiviai šiomis paslaugomis turės galimybę naudotis.  

                             Antroji dienos dalis buvo taip pat pažintinė. Kultūros darbuotojai lankėsi svečiuose pas LRT radijo laidų ir renginių vedėją, etnomuzikologę, politikę bei visuomenės veikėją Zitą Kelmickaitę. Z. Kelmickaitė ne pirmus metus savo laidoms siužetus renka Pagėgių krašte. Šį savaitgalį, per LRT laidą „Ryto suktinis“ su Zita Kelmickaite žiūrėsime laidą apie dešimtmetį mininčią Plaškių bendruomenę.

                            Nors žinomai televizijos ir radijo pasaulio veikėjai darbas darbą gena, tačiau ponia Zita maloniai pravedė ekskursiją po LRT studijas, supažindino su kolegomis, pademonstravo visas laidos kūrimo plonybes.

Atsisveikindami su Z. Kelmickaite nesakėme „ viso gero“, sakėme „ iki pasimatymo“, mat šių metų gruodžio pradžioje laidų kūrėja svečiuosis Kalėdiniame Žąsų turguje Mažojoje Lietuvoje.

 

Pagėgių savivaldybės kultūros centro informacija

FOTO ČIA >>

 

Foto akimirka

Kalendorius

November 2019
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan