PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

,,VAIVORYKŠTĖ“ ,,ŽOLINĖS VAINIKAS - 2018“ ŠVENTĖJE ŠEDUVOJE

Pagėgių kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ Žolines ir vėl šiemet šventė Šeduvoje, Radviliškio rajone.

               17.00 val. liaudiškos muzikos kapelos iš Lietuvos ir Latvijos rinkosi į Laisvės aikštę. Išsirikiavusios tarp 18 automobilių - ,,vabalų“ - patraukė miestelio gatvėmis į parką su muzika ir dainomis. Šventė parke prasidėjo bendru kapelų kūriniu ,,Magdelės valsas“, vadovai uždegė bendrą šventės aukurą.

             Dalyvius ir žiūrovus sveikino svečiai, apdovanoti gražiausių sodybų šeimininkai, padėkota šventės rėmėjams. Šventę vedė Varėnos raj. Marcinkonių kultūros centro humoro grupė ,,Spanguolė“. Dalyvavo 8 kapelos iš įvairių Lietuvos kampelių: Baisogalos kultūros centro liaudiškos muzikos kapela ,,Žvangulis“, Šaukoto kultūros namų liaudiškos muzikos kapela ,,Gomerta“, Radviliškio kultūros centro liaudiškos muzikos kapela ,,Seni pažįstami“, Jurbarko rajono Eržvilko kultūros centro bandonininkai, Raseinių rajono kultūros centro Girkalnio skyriaus liaudiškos muzikos kapela ,,Gojus“, Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus liaudiškos muzikos kapela ,,Beržynėlis“ ir Pagėgių kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ bei svečiai iš Latvijos, Ventspilio „Ventspils blumizeristi“. Kolektyvai atliko savo laisvai pasirinktą repertuarą, o žiūrovai nuoširdžiais plojimais, lingavimu, daina ir šokiu juos palaikė. Pabaigoje nuskambėjo bendras kūrinys ,,Mūsų dienos kaip šventė“, uždegtas šventinis laužas, dangų nušvietė fejerverkai.

Renginių organizatorė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

November 2019
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan