PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

,,VAIVORYKŠTĖ“ ,,ŽOLINĖS VAINIKAS - 2018“ ŠVENTĖJE ŠEDUVOJE

Pagėgių kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ Žolines ir vėl šiemet šventė Šeduvoje, Radviliškio rajone.

               17.00 val. liaudiškos muzikos kapelos iš Lietuvos ir Latvijos rinkosi į Laisvės aikštę. Išsirikiavusios tarp 18 automobilių - ,,vabalų“ - patraukė miestelio gatvėmis į parką su muzika ir dainomis. Šventė parke prasidėjo bendru kapelų kūriniu ,,Magdelės valsas“, vadovai uždegė bendrą šventės aukurą.

             Dalyvius ir žiūrovus sveikino svečiai, apdovanoti gražiausių sodybų šeimininkai, padėkota šventės rėmėjams. Šventę vedė Varėnos raj. Marcinkonių kultūros centro humoro grupė ,,Spanguolė“. Dalyvavo 8 kapelos iš įvairių Lietuvos kampelių: Baisogalos kultūros centro liaudiškos muzikos kapela ,,Žvangulis“, Šaukoto kultūros namų liaudiškos muzikos kapela ,,Gomerta“, Radviliškio kultūros centro liaudiškos muzikos kapela ,,Seni pažįstami“, Jurbarko rajono Eržvilko kultūros centro bandonininkai, Raseinių rajono kultūros centro Girkalnio skyriaus liaudiškos muzikos kapela ,,Gojus“, Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus liaudiškos muzikos kapela ,,Beržynėlis“ ir Pagėgių kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ bei svečiai iš Latvijos, Ventspilio „Ventspils blumizeristi“. Kolektyvai atliko savo laisvai pasirinktą repertuarą, o žiūrovai nuoširdžiais plojimais, lingavimu, daina ir šokiu juos palaikė. Pabaigoje nuskambėjo bendras kūrinys ,,Mūsų dienos kaip šventė“, uždegtas šventinis laužas, dangų nušvietė fejerverkai.

Renginių organizatorė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

July 2019
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan