PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

LIETUVOS KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO DIENA NATKIŠKIUOSE

Sveiks, Ringaude, mūsų tėve!

Sveiks, Mindauge, Karaliūnai!

Garbę jūsų skelbdink, Dieve,

Kuri linksmin mumis nūnai.

                                 Simonas Stanevičius

            Kartu su visu pasauliu, liepos 6-ą dieną šventė ir natkiškiečiai. Nuo 17 val. Natkiškių parkelyje skambėjo dainos apie Lietuvą, 18.30 val. išlydėjome dviračių žygio dalyvius į Pagėgius, 19.00 val. į Natkiškių kultūros namus rinkosi vaikučiai dalyvauti piešinių konkurse ,,Lietuva mano atviruke“ .

             Vedėjos Monika ir Rasa priminė vaikas, kas yra tas Mindaugas, kodėl šią šventę mes visi švenčiame ir mylime Lietuvą. Vaikai piešė Lietuvą spalvotais pieštukais, flomasteriais ir akvareliniais dažais. Vieną savo gražiausią darbelį atidavė konkursui. Penki gražiausi piešinukai bus paskelbti ir apdovanoti vasaros šventės metu, liepos 21 dieną. Visi vaikai vaišinosi saldainiais, buvo apdovanoti dovanėlėmis. Konkurse dalyvaujančius piešinukus galėjo pamatyti visi susirinkę jau į parką 20.30 val. Vaikų ir jaunimo dramos būrelio narės deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, buvo priminti pagrindiniai istoriniai faktai susiję su šia švente. Susirinkusieji galėjo dalyvauti ir laimėti prizus viktorinoje ,,Ar pažįsti Lietuvą?“. Pasitikti plojimais ir apdovanoti medaliais bei saldumynais dviračių žygio dalyviai. Aukurą uždegė ir visus namiškius, svečius sveikino seniūnė, o sugiedojus ,,Tautišką giesmę“ vaišinomės ,,šilkine koše“, kurią išvirė bendruomenės pirmininkė, žolelių arbata ir bendravome klausydamiesi dainų apie gimtinę.

           Dėkoju vaikučiams, jaunimo dramos būreliui, seniūnei ir seniūnijai, bendruomenės pirmininkei, muzikos ir garso operatoriui, moterų ansambliui ,,Gluosnė“, visiems atėjusiems giedoti tautinę giesmę.

            Dėkojame šventės rėmėjams Pagėgių kultūros centrui, Natkiškių kultūros namams, tarybos nariui Remigijui Špečkauskui ir visiems, kurie prisilietė, kad mūsų tautinė giesmė skambėtų darniai. Ačiū visiems.

Renginių organizatorė Rasa Armonienė

FOTO ČIA

           

Foto akimirka

Kalendorius

November 2019
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan