PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

„JUOKIS - 2018“

Balandžio mėn. 8 dieną, 14.00 val. į Natkiškių kultūros namus vėl prigužėjo ir svečių, ir žiūrovų. Kultūros namuose įsikūrusioje ,,Juokio studijoje“ savo laimę išmėginti galėjo ir dalyviai, ir žiūrovai. Loterijoje ,,Juokis dykai, kol gali“ visi bilietai buvo laimingi. Studijos dalyviai galėjo išvysti humoro grupių: ,,02“ iš Vilkaviškio (vadovas Vitalius Šidiškis), ,,Gryčios“ iš Žadeikių (vadovė Eugenija Selskienė), ,,Skardžio“ iš Judrėnų (vadovė Vilija Norvilienė), ,,Viedaro“ iš Natkiškių (vadovė Rasa Armonienė) ir ,,Sprandžinos“ iš Šeduvos (vadovė Izolina Staniulienė) pasirodymus. 

                Studijos dalyviai galėjo laimėti daug gerų prizų, kelionę, išdalintas 100% juokio puodas ir laimėtas automobilis. Loterijos vedėjos nepaliko nė vieno nuskriausto: nieko nelaimėjusiems dovanojo paguodos prizus – Atvelykio kiaušinukus.

Studijoje visus sveikino Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorės pavaduotoja Danutė Bardauskienė bei Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė.

Renginio vedėja Rasa padėkojo savo draugams – humoro grupėms už nuostabius pasirodymus, už suteiktą juoko dozę. Padėkota buvusiai humoro grupės ,,Viedaras“ narei Linai Žabauskienei už dalyvavimą, už Natkiškių kaimo ir Pagėgių savivaldybės garsinimą. Nuoširdus ir didelis ačiū šventės rėmėjams: Pagėgių savivaldybės administracijai, Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei, humoro grupės ,,Viedaras“ moterims, Pagėgių savivaldybės merui Virginijui Komskiui už šventinį pyragą, seniūnei Vilytai Sirtautienei ir draugams už paskolintą įrangą renginiui, už suteiktas patalpas arbatai, garso ir šviesos operatoriui Valdui, Jadvygai Jurgilienei už pagalbą, Loretai Palionienei ir visiems, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie šios nuostabios šventės.

Nuoširdų ačiū nuo mūsų visų tariu žiūrovams už aplodismentus, nuoširdų juoką, didžiulį palaikymą. Ir juokitės, nes tokio žmogaus, besijuokiančio žmogaus, niekas įveikti negalės. Ir tikėkimės, kad kur nors ir kada nors ir vėl susitiksime...

Renginių organizatorė            Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

kovo 2019
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan